rodzinne stroje mama i córka - lulanu - Dzięki takim strojom każdy zauważy że jesteś jej mamą!
wklejane zdjęcia Album
8-315 2020 pensja minimalna 8-315     
e papieros ego ce4   kokoya opiniee papieros zestaw   przejściówka klawiatura na usbbikini wysoki stan   tatuaż w 3d cena   lampyiå›wiatå‚o   kierownica 360 stopni   parowko kot   dres adidas dla dzieci 128   kasa fiskalna Posnet MOBILE ONLINE
Antykorozja – przegląd dostępnych produktów

30 września 2019 By codeengineers

Antykorozja – przegląd dostępnych produktów

Środki antykorozyjne są niezbędne dla zachowania powierzchni metali w dobrej kondycji przez długi czas. Bez nich, rozwój korozji zachodzi w szybkim tempie, niszcząc elementy metalowe zarówno podczas przestojów w produkcji, magazynowania, jak i transportu. Zjawiska atmosferyczne: wilgoć, temperatura, związki chemiczne oraz gazy działają na metale, powodując trudne do usunięcia skutki. Dlatego też stosowanie środków antykorozyjnych jest tak ważne. Warto dowiedzieć się, po jakie produkty można sięgać. Poniżej przegląd tych najpopularniejszych.

Antykorozja – co oferują producenci?

Możliwości w tym zakresie jest naprawdę wiele. W ofercie producentów znajdziemy smary, oleje, folie czy też papiery antykorozyjne z lotnymi inhibitorami korozji. Ich skuteczność jest potwierdzona, dlatego warto w nie inwestować. Poniżej zamieszczamy nieco istotnych informacji na temat kilku produktów. Zapraszamy do lektury.

Folia antykorozyjna – to jeden z najpopularniejszych produktów, który jest powszechnie dostępny. Występuje w formie arkuszy, worków, rękawów, foli bąbelkowej lub termokurczliwej. Szczelne zabezpieczenie folią antykorozyjną chroni metale przez długi czas. Sprawdza się głównie podczas długotrwałego składowania lub w trakcie transportu.

Smar antykorozyjny – jest dostępny w postaci mazi lub aerozolu. Tworzy na powierzchni metalu przeźroczystą, oleistą warstwę wypierającą wodę. Doskonale sprawdza się w branży automotive do zabezpieczania różnych części i metalowych elementów konstrukcyjnych maszyn, urządzeń i pojazdów.

Papier antykorozyjny – to materiał opakowaniowy VCI, chroniący elementy metalowe podczas transportu. Starannie zapakowane elementy w papier antykorozyjny, mogą być bezpiecznie przewożone, gdyż substancja VCI rozprzestrzenia się wokół produktów i tworzy warstwę ochronną.

Te i wiele innych produktów antykorozyjnych znajdziesz w ofercie firmy Zerust Excor – antykorozja.

Popularne tagi: odrdzewiacz , oleje antykorozyjne , folia aluminiowa , folia antykorozyjna , płyn antykorozyjny , papier antykorozyjny , smar antykorozyjny

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
antykorozja

Dojazd:

COMMENTS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *