Pozycjonowanie Sokołowa Podlaskiego może być również wspierane przez działania w mediach społecznościowych, takie jak publikowanie atrakcyjnych zdjęć i informacji na temat tej miejscowości. - pozycjonowanie Sokołów Podlaski - https://pozycjonowanie-za-500.pl/pozycjonowanie-sokolow-podlaski/
Wypożyczenie samochodu dostawczego – na co zwrócić uwagę

18 grudnia 2019 By codeengineers

Wypożyczenie samochodu dostawczego – na co zwrócić uwagę

Założyłeś firmę transportową i teraz zastanawiasz się jaki powinien być Twój następny krok? Dobrym pomysłem będzie spotkanie w wypożyczalni samochodów dostawczych, gdzie wybierzesz idealny samochód do swoich potrzeb. 

Plusy korzystania z usług wypożyczalni samochodów

Dla początkujących firm pierwsze kroki przez nie podejmowane w większości przypadków rzutują na resztę działalności dlatego pomoc ze strony wypożyczalni aut nie będzie żadną ujmą dla nowej firmy na rynku. Poniżej znajdziesz listę plusów, dla których warto skorzystać z wynajem aut Opole.

  • Nie musisz na samym początku inwestować sporych pieniędzy w pojazd, jeśli nie jesteś przekonany o tym, że interes jest opłacalny. Koszta poniesione podczas wypożyczenia auta dostawczego są dużo korzystniejsze niż zakup samochodu.
  • Natychmiastowa reakcja na potrzeby klientów w gorącym dla nich okresie. Auto nie musi przechodzić przeglądów, a Ty jako właściciel nie musisz się martwić podatkami.

Podpisywanie umowy – na co zwrócić uwagę

Przed podpisaniem umowy z daną firmą zajmującą się wypożyczeniem auta, zapoznaj się z kilkoma punktami, na które warto zwrócić uwagę, by nie żałować wcześniej podjętej decyzji.

  1. Umowa najmu powinna zawierać protokół odnośnie stanu samochodu.
  2. Podczas oddawania auta zwróć uwagę na jego czystość, ponieważ jeśli właściciel uzna, że jest ono zbyt brudne może potrącić z kaucji od 20 do 50 zł.
  3. Kwoty kaucji zazwyczaj wahają się od 500 do 1500 złotych, jednak warto pamiętać o tym, że kwoty można negocjować i wszystko zależy od uprzejmości właściciela firmy wynajmującej auta.
  4. Pobieranie kaucji zazwyczaj odbywa się w formie gotówkowej, jednak coraz więcej firm decyduje się na zamrożenie danej kwoty na karcie kredytowej. Należy pamiętać, że odmrożenie pieniędzy może potrwać od 2 do 5 dni roboczych w zależności od banku.
  5. Jedynym ryzykiem, które jest związane z wypożyczeniem auta, są dodatkowe opłaty w przypadku kolizji. Jeśli będzie to mniejsza stłuczka możemy liczyć na potrącenie kwoty z kaucji.