https://codeengineers.com/pl/definition/123-x-x-1-24/Optymalizacja-polska-ruda%20slaska
pozycjonowanie stron w google lt - http://www.codeengineers.com/globalseo/p32__pozycjonowanie_stron_na_litwie_adwords_litwa_googlelt.html - Szukasz firmy, która kompleksowo zdobędzie się promocją Twojej marki w Kalifornii? Zbuduj na przejście, inteligencję i wartość – Agencja Interaktywna Codeengineers to Twój sygnał do sukcesu. Cieszymy się marketingiem internetowym – optymalizacja oraz pozycjonowanie stron internetowych pod wyszukiwarki (kalifornijskie Google – Google.us), content marketing, social media marketing etc. Działamy sprawnie, rzetelnie, prawidłowo również w niewielkich stawkach, miesięcznie obsługując kilkudziesięciu klientów lokalnych i innych. Dzięki naszym poczynaniom Państwa strony osiągają wielką role w zwykłych produktach wyszukiwania, wzmacnia się ilość wejść, dochód, a marka zatrzymuje się szefem oraz ekspertem branży. Przyjmujemy do dostępu i samodzielnej wyceny , nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji mailowo i telefonicznie , www.codeengineers.com.
okulary Oakley http://snipurl.com/29qlkj8 Wykonujemy profesjonalne badania wzroku na terenie Łodzi. Zajmujemy się sprzedażą okularów, soczewek kontaktowych i akcesoriów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i światowe marki – Ray Ban, Prada i wiele więcej.
zabawki edukacyjne shopcode opinie Zabawki edukacyjne to nauka i zabawa w jednym. Postaw na edukacyjny walor zabawek. Każde dziecko doceni zabawki edukacyjne za ich ciekawą kompozycje i walory poznawcze. Zapytaj o ofertę w naszym sklepie internetowym.          https://lulany.pl/wzmacniacze/     https://cetia.pl/romantyczny-kwiat-bialy-sukienki-dla-dziewczynek-koronkowa-aplikacja-z-dlugim-rekawem-na-wesela-dziewczyna-tiul-komunia-korowod-sukienek-2/
Wymiana felg, czyli co należy wiedzieć przy zmianie rozmiaru felg i opon

9 lutego 2021 By codeengineers

Wymiana felg, czyli co należy wiedzieć przy zmianie rozmiaru felg i opon

Widząc samochód z dużymi felgami aluminiowymi, zawsze zwracamy na niego uwagę i odprowadzamy go wzrokiem. W tym momencie przychodzi nam myśl, że kiedyś sami sprawimy sobie takie koła w swoim aucie. I najczęściej pod wpływem chwili decydujemy się na zmianę felg, a co za tym również idzie także opon w naszym kochanym samochodzie. Tylko musimy pamiętać, że w parze z wyglądem powinno iść bezpieczeństwo oraz funkcjonalność.

 

Wymiana felg – jak dobrać odpowiedni rozmiar

 

Każdy producent auta zapisane ma w instrukcji lub na etykiecie informacyjnej samochodu, parametry, które wskazują jaki rozmiar felgi może być na nim założony. Wszystko po to, by po zmianie, opony nie ocierały się o nadkole lub inne elementy zawieszenia. Trzeba także pamiętać o tym, że wymieniając felgi na większe, musimy dobrą proporcjonalnie niższą oponę.

Istnieją cztery podstawowe punkty, według których dobieramy rozmiar felg. Pierwszym podstawowym parametrem jest średnica felgi. Następnym punktem jest właściwy dobór ET – jest to parametr, który pozwala bezpiecznie osadzić felgę w piaście. Tutaj nie ma zbyt dużego pola manewru, ponieważ parametr ten musi być jak najbardziej zbliżony do oryginału. Kolejną rzeczą jest rozstaw śrub w naszym samochodzie i muszą one pasować bezwarunkowo. Ostatnim elementem jest średnica otworu centralnego – kiedy będzie zbyt mały, po prostu nie założymy felgi. Natomiast, jeśli będzie za duży mamy możliwość zastosowania pierścieni centrujących, które pozwolą założyć felgę.

Kiedy dobieramy felgę i zwracamy uwagę na wygląd, możemy mieć wtedy zawężony jej wybór. Warto pamiętać, że proporcjonalnie do zwiększonej felgi należy dobrać odpowiednią oponę.

Jeśli masz wątpliwości co do odpowiedniego doboru felgi i opon, zgłoś się do profesjonalistów, którzy zaproponują konfigurator felg i opon.

 

 

Popularne tagi : wymiana felg Tychy , felgi Tychy , felgi Mikołów , felgi Gliwice

Zadzwoń:

Zobacz stronę:
https://www.facebook.com/serwisoponkret/
wymiana felg

Dojazd: