Rowerzysta na miejskich ścieżkach

29 czerwca 2022 By codeengineers

Rowerzysta na miejskich ścieżkach

Postanowiłeś zrezygnować z jazdy autem i zadbać o środowisko? Albo zatroszczyć się o swoje zdrowie? A może po prostu masz za dużo energii do spożytkowania? Niezależnie jaki jest powód, dla którego zdecydowałeś się jeździć rowerem po mieście, te kilka rad jest dla ciebie!

Akcesoria, tj. uniwersalny uchwyt na telefon, ważniejsze niż sam rower

Przede wszystkim dużym atutem miast jest obecność rowerów miejskich, które możesz za nieduże pieniądze, wynająć na określony czas. Pozwalają one zaoszczędzić pieniądze, tym którzy nie mogą sobie na tę chwilę pozwolić na zakup dobrego roweru. Warto jednak pomyśleć o ulepszeniach, dzięki którym jazda będzie przyjemniejszą, sprawniejszą i szybszą.

Inteligentny uchwyt telefonu

Pierwszym z nich jest właśnie uniwersalny uchwyt do telefonu. Montując go do kierownicy roweru, możesz sprawnie używać GPS. Od dziś już nie zgubisz się w mieście. Jazda z inteligentnym uchwytem na telefon jest o wiele bardziej bezpieczną. Już nie rozpraszasz swojej uwagi, wyciągając telefon z kieszeni i nie trzymasz go w ręce.

Za pomocą aplikacji na smartphonie bez problemu zlokalizujesz miejsca, gdzie napompujesz koła. Możesz także sam je oznaczyć (np. jako ulubione) i korzystając z inteligentnego uchwytu na telefon, trafisz tam tak szybko, jak potrzebujesz.

Narzędzia jako niezbędnik rowerzysty

Niezależnie czy to Twój rower czy wypożyczony, oprócz uniwersalnego uchwytu telefonu, warto mieć przy sobie narzędzia. Podręczna pompka rowerowa czy zestaw kluczy nie pozwolą Ci zaskoczyć się w żadnej sytuacji.

Wygląd ma znaczenie

Nie, nie mam na myśli koloru inteligentnego uchwytu telefonu, a twoje odpowiednie odzienie. Pamiętaj, by sprawdzić pogodę i zabierać coś od deszczu. Warto także, zaopatrzyć się w odzież termiczną. Dzięki niej jazda, zarówno w upalne lato, jak i mroźną zimą może być przyjemnością.

Gdy już wiesz, czego szukać, zajrzyj na maniolo.pl, gdzie zaopatrzysz się we wszystko, co niezbędne.